Operacja Instalacja

O nas

Elektryk Poznań

Operacja Instalacja

Operacja Instalacja to młoda, lecz nie bojąca się wyzwań firma, która powstała w 2018 roku. Jako jej właściciel posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie elektryki, podążając jednocześnie za wszelkimi nowościami i innowacjami w tejże dziedzinie. Regularnie dokształcam się na specjalistycznych szkoleniach i kursach, by jak najlepiej oraz w oparciu o najnowocześniejsze technologie elektryczne wykonywać swoją pracę. Nieustannie dbam o wysoki poziom świadczonych usług i dokładam wszelkich starań by wykonana przez Operacje Instalacje praca w 100% satysfakcjonowała naszych klientów. Motywacji dodaje młodość, zaradność, energia do działania.

Rozwiążemy każdy problem z dziedziny elektryki

Szybko i terminowo

Skutecznie

W dobrej cenie

Zobacz, co mówią o nas nasi klienci

Dawid N.

Błyskawicznie i fachowo. Polecam tego wykonawcę.

Piotr W.

Sprawnie i fachowo, dobra współpraca. Dobre planowanie prac, punktualnie.

Emilia P.

Żetelna, godna polecenia, wszystko było zrobione na czas i bezproblemowo. Cena bardzo ok. Z czystym sumieniem mogę polecić

Jerzy L.

Bardzo sprawnie i bez owijania w bawełnę wykonane zlecenie. Firma godna polecenia.

Angelika P.

Montaż bardzo sprawny i fachowy. Jak jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu to i usługa jest na najwyższym poziomie. Polecam.

Natalia O.

Bardzo profesjonalnie podejście do klienta, Pan Dominik zjawił się na czas i doskonale przewidział ilość czasu jaka jest niezbędna do zainstalowania czujników dymu i czadu, na pewno będę korzystała z usług Pana Dominika w przyszłości. Polecam serdecznie.

Michał O.

Polecam! Szybko, sprawnie i fachowo, pierwsza klasa.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Zadzwoń lub napisz do nas i powiedz, czego potrzebujesz!

Wycenę zlecenia otrzymasz GRATIS!

Formularz darmowej kontaktowy

    Scroll to Top